Sprchové odtokové žlábky

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Vysoce kvalitní sprchové odtokové žlábky pro bezbariérové sprchy

Podlahové sprchy jsou v módě - a to nejen pro seniory nebo osoby s tělesným postižením, pro které může být vstup do vany nebo sprchové vaničky obtížný. Bezbariérovou sprchu volí často i mladí, zdraví lidé jednoduše proto, že vypadá lépe, než klasický sprchový kout.

Designová záležitost pro vaši koupelnu

V podlahových sprchách voda nemizí v kulatém odtoku, ale v úzkém žlabu. Základním požadavkem je samozřejmě mírný sklon ve směru k podlahovému kanálku. To se vždy skládá z tělesa odtoku, sifonu, těsnění a krytu. K dispozici jsou prodloužené sprchové žlábky a rohové sprchové prvky. Obě varianty mohou být pokryty designovou mřížkou nebo dlaždicí.

Výhody podlahové sprchy se sprchovým žlabem

Pokud se rozhodnete instalovat bezbariérový sprchový systém s odtokovým žlábkem, můžete si velikost prostoru na sprchování sami zvolit bez omezení typových sprchových koutů. Řešení žlábku umožňuje spolehlivý a rychlý odvod vody, takže se nemusíte obávat zaplavení vaší koupelny. Pokud stavíte dům nebo plánujete rekonstrukci koupelny, je bezbariérová sprcha díky snadnému přístupu a volnosti pohybu skutečně řešením na celý život. Díky velkorysým možnostem sprchy s podlahovým žlábkem není dokonce problém umístit do sprchy speciální stoličku, takže se můžete pohodlně a efektivně sprchovat i vsedě.