Kempingové kuchyně

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 2 454 Kč
  UVP 3 789 Kč
  (94)
 2. 1 879 Kč
  UVP 3 249 Kč
  (96)
 3. 1 719 Kč
  UVP 2 290 Kč
  (98)

Kempingová kuchyně: pohodlí na cestách jako doma

Ať už chcete strávit svou příští dovolenou ve stanu, obytném voze nebo karavanu: S praktickou venkovní kuchyní budete mít na cestách stejné pohodlí jako doma. Je vhodné zvolit kvalitní model, například kempingovou kuchyni z řady tectake. Zjistěte více o výhodách na uvolněné dovolené.

Univerzální venkovní kuchyně s dostatkem úložného prostoru

Dobře promyšlená kempingová kuchyně nabízí správné řešení pro všechny situace. Začíná to dostatečně velkým úložným prostorem, který vám poskytne dostatek prostoru pro umístění jídla, příborů, nádobí a různých kuchyňských potřeb. Část úložného prostoru lze uzavřít.

To je zvláště důležité v oblastech, kde se vyskytuje mnoho hmyzu nebo jiných malých zvířat. Není nic horšího, než kdybyste museli vyhodit potraviny na dovolené, protože nezvaní hosté byli rychlejší. Ve velmi horkých oblastech mohou být problémem, také vyšší teploty. V tomto případě je k dispozici venkovní kuchyň, jejíž oddíly jsou na zadní straně opatřeny síťovinou pro dobrou cirkulaci vzduchu.

Skládací kempingová kuchyně pro úsporu místa

Během přepravy by měla venkovní kuchyně zabírat co nejméně místa. U pevně sestavených modelů musíte počítat s menším úložným prostorem pro ostatní cestovní zavazadla. U všech modelů je jasně stanoveno zda jsou demontovatelné nebo pevně sestavené. Další výhodou je nízká hmotnost venkovní kuchyně. Nechcete přece,vozit nepotřebné věci na dovolenou.

Stabilní kempingová kuchyň s výškově nastavitelnými nohami

Montáž by měla být jednoduchá a snadná. I bez předchozích zkušeností naši kuchyňi sestavíte bez obtíží za pár minut. Pomůže vám srozumitelný a snadný návod.

Jakmile je venkovní kuchyně postavena, hraje důležitou roli stabilita. To platí zejména na nerovném terénu, který se často vyskytuje v kempech. Výškově nastavitelné nožičky zajišťují maximální stabilitu. Pevné provedení jednotlivých panelů, bočních stěn a dalších prvků zajišťuje, že můžete kuchyňku zcela bez obav naplnit.

Podívejte se nyní na tectake kde najdete kvalitní táborové kuchyně s popsanými funkcemi. Jak si můžete všimnout, kvalitní provedení a aktraktivní poměr ceny a výkonu je pro nás prioritou.