Herní židle

Zobrazení Mřížka Seznam
Seřadit podle
Kancelářská židle Goodman
Od: 2 014 Kč
Kancelářská židle Benny
Od: 2 014 Kč
Kancelářská židle Racing
Od: 2 919 Kč
Kancelářská židle Twink
Od: 3 039 Kč
Herní kancelářská židle Comodo s podnožkou
Od: 3 339 Kč
Kancelářská židle ve sportovním stylu Mike
Od: 1 984 Kč
Kancelářská židle Tyson
Od: 2 079 Kč

7 položek

na stránce

Herní židle pro zapálené fanoušky počítačových her

Všichni nadšenci do počítačových her dobře vědí, co potřebují k uspokojení své vášně: Výkonný počítač, odolnou klávesnici, ergonomickou myš a vysoce kvalitní sluchátka. Stejně důležité je ale i bytelné herní křeslo, ve kterém vydržíte dojít bez přerušení až do nejvyššího levelu a zničit bez přestávek všechny padouchy nebo porazit ve sportovním souboji nejtěžšího soupeře. Vždyť on-line býváte i celý víkend, takže židle musí něco vydržet.

Jak rozpoznat správnou herní židli

Správné židle k PC jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, s měkkým polstrováním, speciální textilní vložkou, která zabraňuje pocení, a snadno čistitelný povrch. Zvláště důležitá je stabilita, protože rozviklaná hrací židle by Vám mohla zkazit zábavu. I když v online světě podstupujeme nesčetná dobrodružství, v reálném životě přece jen máme rádi pohodlí, které nám zajistí ergonomicky tvarované sedadlo a opěradlo a individuálně nastavitelné područky. Podpora bederní oblasti a oblasti hlavy eliminuje napětí na krku a v zádech i při delším sezení. Pořádná židle nabízí velmi dobrý komfort při hraní a umí se přizpůsobit výšce a hmotnosti hráče.

Atraktivní design

Dalším důležitým parametrem při výběru židle je samozřejmě vzhled. Pokud máte kameru a dáváte videa na internet, musíte přece při hraní také nějak vypadat! V našem obchodě nabízíme hrací židle v mnoha atraktivních barvách - od klasické černé po modely s barevnými závodními pruhy. Všechny modely se díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům vyznačují velkou odolností a dlouhou životností. Investice do pořádné židle se tak rozhodně vyplatí!