Reklamní stojany a panely

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
  1. 3 384 Kč
    UVP 3 789 Kč
    (100)
  2. 3 269 Kč
    UVP 4 329 Kč
    (85)

Přilákejte pozornost kolemjdoucích atraktivním reklamním poutačem

Stojany s plakáty, billboardy, klip-rámy s reklamou, reklamní plochy v ulicích, informační stánky - možností, jak dát vědět o sobě a svém podnikání je bezpočet. Bez reklamy není byznysu! Ať nikdo neprojde kolem bez povšimnutí. Zákazníky přilákáte do obchodu pomocí oboustranného „áčka“ – stojanu s plakáty chráněnými průhlednou fólií.

Moderní kancelář, zasedačka nebo konferenční místnost se rozhodně neobejdou bez populární tabule „flipchart“. Na této tabuli můžete psát stíratelnými fixy nebo na ni připevnit papír. Tabule tvoří srdce celého prostoru, kde se shromažďují nápady, magnety připínají grafy a vizualizace, kolegové před ní vášnivě i soustředěně diskutují o vizích a projektech a vzduch kolem jiskří kreativitou a tvůrčím zápalem.

Účastníte se pravidelně veletrhů? Potom potřebujete komplexnější informační stánek s několika reklamními tabulemi a vhodným stolem na vystavení reklamních předmětů a informačních tiskovin. Praktickým řešením jsou reklamní tabule z lehkých materiálů, jako jsou hliník a MDF, které je možno po použití snadno složit a přepravovat.