Barové stolky

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Praktické barové stolky pro firemní večírky, recepce a oslavy

Pokud čekáte velké množství hostů, jsou barové stolky ideální volbou. Stolky můžete variabilně seskupit po více kusech pro živou konverzaci celé party nebo naopak ten jeden od ostatních oddálit a špitat si ve dvou nejnovější drby a tajemství. Barové stolky se také osvědčily při servírování jídel a nápojů. Zlaté pravidlo říká, že na 100 hostů budete potřebovat asi 20 barových stolků. Počet stolků samozřejmě závisí také na možnostech konkrétního prostoru.

Různé typy barových stolků

Barové stolky se vyrábějí z nejrůznějších vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, hliník a plast. Modely vyrobené ze dřeva vypadají rustikálně a přírodně, ale jsou poněkud náročnější na údržbu. Pokud dojde k rozlití tekutiny, je třeba ji okamžitě utřít. Před prvním použitím musí být neupravené dřevěné povrchy ošetřeny vhodným olejem. Skládací stoly z hliníku a plastu jsou velmi lehké a lze je tedy snadno přepravovat a manipulovat s nimi. Po použití je stačí jednoduše otřít vlhkým hadříkem a pro uskladnění sklopit do prostorově úsporného tvaru. Náš tip: Vysoce kvalitní barové stolky se vyznačují robustním designem, díky němuž stojí stabilně a přežijí i bujné veselí.

Slavnostní výzdoba barových stolků

Barové stolky jsou s oblibou využívané při svatebních hostinách. Díky skladnosti a snadné manipulaci je můžete postavit třeba rovnou před kostel nebo před radnici a dát si první přípitek na zdraví novomanželů hned po obřadu. Při slavnostních příležitostech stoly přikryjte svátečními ubrusy. Můžete také použít speciální návleky, které přes stůl vypnete. Tyto návleky si můžete koupit, ale i sami ušít. Nezapomínejte ani na květinovou výzdobu.