Fitness

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Nakupujte kvalitní vybavení na jógu a aierobic- jako je aerobic stepmůstek, podložka na cvičení – jógamatka, nebo trekingové hole.

Pro dokonalou kondici je dnes na výběr z mnoha druhů cvičení a ještě větší výběr vybavení než kdy jindy. Ať už se jedná o klasický fitness trénink s činkou, jógu, horskou turistiku nebo crossfitové cvičení. Možnosti na cestě ke snu jsou téměř neomezené. S námi najdete správné fitness vybavení pro váš oblíbený sport.

Pomůcky pro fitness jsou stále více populární

Ti, kteří chtějí aktivně trénovat a přikládat velký význam volnému prostoru mimo tělocvičny, promění svůj obývací pokoj díky našemu všestrannému posilovacímu vybavení ve fitness centrum. Základní vybavení také zahrnuje dobrou podlahovou rohož. Podložka pro ochranu podlahy slouží jako základna pro tréninkové vybavení. Velkou výhodou rohože je nejen ochrana citlivé podlahy, ale také tlumí zvuk a vibrace při tréninku s gymnastickými činkami.

Dobré vybavení na crossfitové cvičení a jógu

Chcete rozbít vaše osobní limity s každým tréninkem? Pak je Crossfitové cvičení vaší ideální volbou. Díky kvalitnímu vybavení na crossfit od značky TecTake přepnete s váhovou vestou a multifunkčním basketbalovým stojanem na další rychlostní stupeň. Činka a kvalitní podložka na jógu Vám postačí k vytvoření domácího prostoru na cvičení, kde docílíte vnitřní harmonie a protáhnete své tělo.

Zotavení pro tělo a mysl

Po náročném tréninku si vaše svaly zaslouží odpočinek. Ideální po tréninku je masážní role. Masážní role slouží k podpoře vnitřního oběhu a uvolňuje svaly a mysl je proto ideální pro regeneraci. Případně můžete položit trekingové hole a uvolnit se pod širým nebem.