Zahradní pivní sety

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Pivní sety ke společnému posezení nejen u piva

Sada dřevěných stolů s lavicemi je nezbytným vybavením každého festivalu. I na zahradě si však můžete dopřát pohodlné posezení u dobrého jídla a pití. Sada stolu a lavic najde své uplatnění na chatách a chalupách, při svatbách, rodinných sešlostech, zahradních slavnostech, firemních eventech, letních akcích apod. Skladný a bytelný dřevěný nábytek mohou náročnější turisté využít i při kempování.

Jak poznáte pivní set?

Dřevěné soupravy se obvykle skládají ze širokého stolu a dvou užších lavic. Rozměry jednotlivých částí jsou standardizovány, takže lavice a stoly lze velmi snadno složit do kompaktního tvaru. Pivní lavice měří přibližně 220 x 25 centimetrů a jsou 47,5 cm vysoké. Na lavici se pohodlně usadí čtyři až pět stolovníků. Nabízíme dokonce i netradiční lavice s opěradlem.

Doplňky a dekorace pro pivní sety

Sady pivních stanů nemusí být rustikální, holé lavice a stoly. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete z obyčejných stolů a lavic vykouzlit elegantní kusy nábytku, které jsou vhodné i na slavnostní příležitost. Proč nezkombinovat pivní stoly s vhodným textilem? Vyberte si ubrus s vhodným vzorem a ozdobte pivní stoly vázami s květinami a ubrousky. Vaši hosté budou ohromeni!

Správná údržba pivních setů

Vzhledem k tomu, že dřevo není odolné vůči povětrnostním vlivům, musíte povrch stolů pravidelně ošetřovat nátěrem pro venkovní použití. Pokud není povrch ošetřen, doporučujeme pivní set po použití složit a uložit na suchém místě.