Odpadkové koše

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
  1. 1 159 Kč
    UVP 1 889 Kč
    (97)

Pečlivě roztříděný odpad umístěný do správných odpadních nádob a předaný k ekologické likvidaci je menší zátěží pro životní prostředí.

Odpadkové koše v různých barvách vám pomohou optimálně třídit odpad a tím aktivně přispět k ochraně přírody. V ideálním případě má být každá domácnost vybavena pěti odpadkovými koši na různé druhy odpadního materiálu, a to: jeden kuchyňský odpadkový koš na biologický odpad, jeden odpadkový koš na rozbité sklo, nevratné lahve apod., jeden koš na papír a lepenku, jeden odpadkový koš na plasty a obaly od nápojů a nakonec i nádoba na směsný odpad, který již nelze dále zpracovat.

Nejpraktičtějším pomocníkem jsou bezdotykové odpadkové koše s víky opatřenými čidly: díky integrovanému senzoru se automaticky otevírají a zavírají a zajišťují tak udržování čistého a hygienického prostředí v domácnosti.

Náš tip: Pokud dispozice Vašeho bytu nebo domu neumožní skrytí nádob na odpadky pod dřez do kuchyňské linky, do garáže, komory nebo sklepa, je nejlépe zvolit designové nerezové odpadkové koše, které se stanou stylovým doplňkem interiéru.