Zahradní lehátka

Zobrazení Mřížka Seznam
Seřadit podle
Plážové lehátko s nastavitelným opěradlem
Od: 1 075 Kč
2 Plážová lehátka s nastavitelným opěradlem
Od: 1 990 Kč
Plážové lehátko 4 polohové
Od: 1 394 Kč
Zahradní lehátko pro dvě osoby
Od: 2 674 Kč
2 Plážová lehátka 4 polohová
Od: 2 469 Kč
2 Plážová lehátka 5 polohová
Od: 3 659 Kč
Lehátko Marisol
Od: 1 899 Kč
Plážové lehátko 4 polohové s polštářem
Od: 1 419 Kč
2 Plážová lehátka 4 polohová s polštářem
Od: 2 549 Kč
Lehátko Aurelie hliníkové, 6násobně nastavitelné
Od: 1 669 Kč
Lehátko Lorella hliníkové, 6násobně nastavitelné
Od: 1 929 Kč
2 Plážová lehátka hliníková
Od: 0 Kč

Není skladem

Produkty 1-12 z 14

na stránce

Léto je leháro, a na lehátku zvlášť

Kdo by pochyboval o blahodárných účincích slunečních paprsků? Sluneční záření stimuluje aktivaci vitamínu D a zmírňuje projevy kožních chorob, jako jsou akné, lupénka a ekzémy – na sluníčku doslova cítíte, jak problémy ustupují. Pobyt na slunci se doporučuje všem, samozřejmě s dostatečnou vrstvou krému na opalování s příslušným UV faktorem a slunečními brýlemi. V našem obchodě naleznete spoustu zahradních lehátek, díky nimž si slunění opravdu užijete.

Jak poznat dobré zahradní lehátko

Vysoce kvalitní zahradní lehátka lze rozložit a nastavit jen několika jednoduchými pohyby – chcete koneckonců relaxovat a ne se nadřít! Zahradní lehátka jsou vyrobena z pevných materiálů, jako je hliník, polyratan, dřevo a textil. Některé modely mají praktické vybavení: kolečka, područky nebo stříšku. Pokud v otázce pohodlí neděláte kompromisy, rozhodněte se pro plážové lehátko s nastavitelným, měkce polstrovaným opěradlem.

Na co dát při nákupu zahradního lehátka pozor

Zvolte relaxační lehátko, které můžete přizpůsobit vašim individuálním potřebám: Abyste se mohli opravdu uvolnit, mělo by být lůžko asi 10 cm delší, než je vaše výška. Důležitá je také dostatečná šířka lehátka, protože na ní závisí stabilita. Doporučujeme modely s šířkou 65 centimetrů. Ti, kteří mají problémy s koleny, by si měli zvolit zahradní lehátko s výškou sedadla nejméně 40 nebo 50 centimetrů, vstávání a usedání bud snadnější a méně bolestivé, než u nižších modelů. Věnujte také pozornost nosnosti lehátka, zvláště pokud máte vyšší tělesnou hmotnost nebo víte, že budete lehátko sdílet s partnerem nebo s dětmi. Náš tip: Dvojitá lehátka nabízejí dostatek prostoru pro dvě osoby.