Masážní potřeby

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Masáž: uklidňující relaxace a příjemná rehabilitace

Masáže jsou jednou z nejstarších léčebných metod lidstva: Cílené hnětení, hlazení a proklepávání svalů uvolní napětí a mírní bolesti. Vybrat si můžeme z nesčetných typů masáží včetně klasické švédské masáže, thajské masáže, Shiatsu masáže a ajurvédské masáže. Aromatické oleje, peeling a jemný hudební doprovod činí masáž ještě příjemnější a pomáhají relaxovat nejen tělo, ale i mysl.

Jaké masážní potřeby potřebujete pro svůj masážní salón

Chtěli byste si ve svém domě vytvořit masérský koutek, abyste si mohli masáž dopřát třeba denně? Nebo pracujete jako fyzioterapeut a potřebujete správné vybavení pro své masážní studio? V našem e-shopu najdete vše, co k provozování masérského umění potřebujete. Srdcem každého masážního studia je samozřejmě masérský stůl. Měl by být pevný a stabilní, s měkkým polstrováním a snadno udržovatelným povrchem odolným proti vodě a olejům. Ke stolům nabízíme vhodné příslušenství jako jsou stoličky, válce a přídavné opěrky hlavy. Náš tip: Pokud chodíte klienty masírovat k nim domů, pořiďte si skládací lehátko, které můžete v okamžiku rozložit a po skončení masáže stejně snadno složit. Lehátko potom můžete přenášet v praktické tašce, kterou dodáváme spolu s lehátkem.

Masážní a relaxační matrace pro opravdové uvolnění

Má váš terapeut volný termín až za několik týdnů a nedaří se vám přemluvit partnera, aby vás namasíroval sám? Žádný problém, masáž si můžete dopřát i bez pomoci druhé osoby. Infračervené magnetické masážní podložky a masážní matrace uvolňují hluboké teplo, které stimuluje krevní oběh a pomocí zabudovaných vibrátorů uvolňují svaly. Intenzitu a způsob masáže si můžete upravit dle vlastních potřeb pomocí dálkového ovládání.