Orbitální leštičky

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Orbitální leštičky: udržujte auto jako profík

Praktické orbitální leštičky pracují při nízkých rychlostech, málo se zahřívají a jsou mimořádně tiché. Zvláštní rys: Kotouč, na kterém je leštící příslušenství upevněno, se neotáčí, ale pohybuje se elipticky. Díky svému oscilačnímu režimu ovládání je excentrický leštící stroj snadno ovladatelný, takže i začátečníci mohou dosáhnout dobrých výsledků. Tato leštička se výborně hodí pro leštění autolaku.

Práce s orbitální leštičkou: jak to funguje

Na požadované místo naneste malé množství lesku. Na vodicí kotouč připněte vhodné příslušenství, leštičku přiložte rovně a až potom ji zapněte, aby nedošlo k rozstříkávání lesku a začněte pracovat při nízké rychlosti. Leštička by měla vždy vyvíjet velmi rovnoměrný tlak. Nejlepších výsledků dosáhnete při pomalých pohybech připomínajících křížový steh. Houba překryje dříve vyleštěné místo asi z 50 procent. Postupně můžete zvyšovat tlak a rychlost, ujistěte se pouze, že není kotouč nakloněn, ale dobře sedí na povrchu. Před ukončením práce znovu snižte tlak a rychlost. Když se kotouč úplně zastaví, odtáhněte leštičku od povrchu. Potom dokončete ošetření plochy hadříkem.

Orbitální leštičky v praktické sadě

V našem internetovém obchodě naleznete výkonné lešticí přístroje s rozsáhlým příslušenstvím, jako je několik leštících hub, molitanové houby, houby z mikrovlákna a měkká leštící kůže. Naše leštičky jsou vhodné pro různé práce, jako je odstraňování škrábanců, leštění, voskování a povrchová úprava s vysokým leskem. Po dokončení práce můžete leštičku uložit do praktického pouzdra.