Leštičky a doplňky

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Leštičky a leštící potřeby pro dosažení perfektního výsledku

Snad každý motorista si přeje, aby se jeho auto stále lesklo jako nové. Žádný problém! Stačí si pořídit leštičku s příslušenstvím. Leštička je přístroj poháněný elektrickou energií, na který je připevněn rotující leštící kotouč. Leštičky jsou obvykle dodávány s příslušenstvím v podobě hub z molitanu a měkké bavlny, které rozprostírá po povrchu lesk, čímž je dosaženo hladkého, zrcadlově lesklého efektu. Kromě ohromujícího vzhledu chrání leštící prostředky povrch před poškozením. Orbitální leštičky pro domácí použití obvykle používají flexibilní oscilační kotouče nebo pásy. Další možností je nástavec a adaptér na vrtačku.

Orbitální leštička - ideální řešení pro začátečníky:

Orbitální lešticí stroje nemají pozitivní pohon. Přesune pouze kotouč, na němž je upevněno leštící médium. Díky tomu je excentrický leštící stroj obzvláště pohodlný a umožňuje začátečníkům snadno naučit techniku leštění.

Leštění je hračka

Na povrch, který potřebujete ošetřit, naneste malé množství lesku a zvolte vhodnou rychlost leštičky. Pro začátek postačuje velmi nízká rychlost. Zapnutím leštičky až po úplném přilnutí leštícího kotouče k povrchu zabráníte cákání a rozstřikování lesku. Zpočátku držte leštičku rovně a pracujte jemně, bez přílišného tlaku. Práce s leštičkou připomíná křížový steh – lešticím kotoučem pokryjete dříve ošetřenou plochu asi do poloviny. Postupně můžete začít pomalu zvyšovat rychlost, abyste dosáhli kýženého lesku. Ke konci procesu opět rychlost a tlak snižujte. Rada na závěr: Leštičku oddalte od leštěného povrchu až po jejím úplném zastavení. V našem e-shopu potom naleznete široký výběr příslušenství a doplňků k leštičkám. Máte-li jakékoli dotazy, rádi vám pomůžeme.