Cestovní kufry

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Kufr: Váš věrný společník na dovolenou a služební cesty

Ať už má vaše cesta jakýkoliv cíl, vždy potřebujete správné cestovní zavazadlo. Pokud někdo dělá výlet - potřebuje správná zavazadla! V našem online obchodě najdete velký výběr kvalitních cestovních zavazadel v podobě sad kufrů o různých velikostech, od malých kompaktních kufříků až po prostorné kufry na kolečkách pro každoroční dovolenou a dlouhý pobyt mimo domov. Zvláště doporučujeme pouzdra vyrobená z lehkého polykarbonátu; jsou velmi stabilní a robustní. Zejména ti, kteří mají citlivé a drahé předměty, potřebují pevný tvrdý kufřík.

Zvolte správnou velikost cestovní zavazadla

Velikost kufru závisí na délce cesty: Na krátké výlety potřebujete malé zavazadlo o objemu 20 až 40 litrů, na delší dovolenou jsou vhodné větší kufry na kolečkách o objemu od 60 do 100 litrů. Pokud odjíždíte na dobu delší než dva týdny a nechcete se obtěžovat praním, máme pro vás i velkorysé kufry o objemu 120 litrů.

Náš tip: Před odletem si vždy zjistěte pravidla konkrétní letecké společnosti pro rozměry a hmotnost palubních zavazadel. U kratší dovolené se často obejdete bez velkého zavazadla a vezmete-li si kufr s sebou na palubu, ušetříte si čekáním na výdej zavazadel.

Jak poznáte správná cestovní zavazadla

Všeobecně jsou doporučovány kufry se čtyřmi kolečky, protože se s nimi snadněji manipuluje než s modely dvoukolovými. Vždy zkontrolujte, zda je teleskopická rukojeť cestovního kufru dostatečně dlouhá a odpovídá vaší tělesné výšce. Obzvláště praktické jsou sady, které umožňují uložení jednotlivých kufrů do sebe, ušetří se tak spousta cenného místa. Pozor! Pokud letíte do USA, měli byste svůj kufr opatřit zámkem TSA. Ten může být otevřen bezpečnostním pracovníkem při kontrole, v opačném případě dojde k porušení kufru. Zámek TSA lze zakoupit zvlášť ve specializovaném obchodě.