Leštící houbičky

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Leštící kotouče - a auto svítí jako nové

Pokud chcete, aby Vaše auto zářilo, je to možné pouze v případě, že máte správné příslušenství. Nejlepší výsledky při leštění, voskování nebo odstraňování drobných nerovností v barvě lze dosáhnout pomocí leštiček. Lešticí kotouč je vložen do stroje pomocí nosné desky a navazuje kontakt s povrchem těla. Vysoce kvalitní lešticí kotouče najdete zde na tectake.

Leštící kotouče pro leštění bez hologramů

Hologramy jsou rušivým elementem auto - přípravků. Jsou způsobeny vysokým abrazivním účinkem leštících polštářků nebo nečistými textilními vlákny. Ve skutečnosti se v barvě vytvářejí prohloubené čáry, které nejsou při vystavení přímému slunečnímu záření příliš atraktivní. S kvalitním leštícím koutoučem z řady tectake se nemusíte starat o hologramy. Výsledek je přesný a hladký.

Leštící kotouče - zvlněné nebo hladké

Leštíčí koutouče jsou vyráběny s hladkým nebo zvlněným kontaktním povrchem. Výsledek práce je v obou případech velmi kvalitní. Zvlněné povrchy se od hladkých modelů odlišují lepším zaznamenáváním lesku. Další výhoda: Ztráta materiálu v důsledku postřiku je snížena. To Vám dlouhodobě ušetří hodně práce. Hladké a zvlněné leštící koutouče si můžete koupit na tectake za výhodnou cenu.

Leštící kůže na začátek

Ještě před použitím lešticích koutoučů je vhodné karosérii ošetřit pomocí lešticí kůže. Tento první krok lze chápat jako přípravu. Plášť je do určité míry zodpovědný za vnější povrch. Leštící koutouče, pak vykonávají jemnou práci ve formě vysokého lesku.

Leštící kotouče v sadě

Kromě jednotilivých kotoučů na leštění najdete v sortimentu tectake také 14 až 29dílné leštící sady. Obsahuje koutouče různých průměrů, kůží a hadříků z mikrovláken. Mimochodem: Kromě vašeho auta můžete i v domácnosti používat koutouče, kůže a hadříky. Jsou první volbou pro ošetření citlivého dřevěného nábytku, zrcadel nebo jiných hladkých povrchů bez poškrábání.