Zahradní nábytek

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 4 589 Kč
  UVP 6 769 Kč
  (78)
 2. 2 699 Kč
  UVP 4 190 Kč
  (86)
 3. 4 289 Kč
  UVP 5 419 Kč
  (65)
 4. 1 279 Kč
  UVP 3 389 Kč
  (91)
 5. 2 959 Kč
  UVP 8 129 Kč
  (96)
 6. 2 209 Kč
  UVP 5 419 Kč
  (93)

Krásný zahradní nábytek nejen na zahradu

Díky modernímu zahradnímu nábytku si můžete i venku v zeleni vytvořit pohodlný obývák. Časy, kdy se pro pobyt na balkoně, terase nebo zahradě používal starý, vyhozený nábytek, jsou již naštěstí pryč. Dnes se nábytek určený speciálně pro venkovní prostory vyrábí z kvalitních materiálů jako například hliníku, dřeva nebo výpletu z různých materiálů. Díky variabilnímu použití a pestré nabídce nabízí venkovní nábytek spolu s pohodlnými textilními doplňky nejen komfort při sezení, ale je také nepřehlédnutelným designovým prvkem, který vizuálně doplňuje zeleň a přírodní prvky Vaší zahrady nebo terasy. V našem internetovém obchodě najdete např. zahradní lavice, zahradní židle, pivní sety, plážová lehátka apod. Nabízíme také útulné houpací sítě a elegantní zahradní altány.

Jak poznat ten správný zahradní nábytek

Zahradní nábytek by měl být pevný a stabilní a měl by být přizpůsoben venkovnímu prostředí, odolný proti výkyvům počasí, jako jsou jako je déšť, vítr a silné sluneční světlo. Před koupí nových židlí nebo stolů byste měli především pečlivě přeměřit prostor na terase nebo na balkoně. Dále se již můžete nechat vést svým vkusem, nabídka je dostatečně široká. Máte raději strohý moderní styl nebo dáváte přednost romantickému, rustikálnímu prostředí? Potřebujete pouze doplnit stávající nábytek jednotlivými kusy? Vybere si každý. Náš tip: Nejpraktičtější je skládací zahradní nábytek, který můžete na zimu snadno uložit v garáži nebo ve sklepě. Další možností je pak zakrytí nábytku velkou ochrannou plachtou.

Správná údržba zahradního nábytku

Pokud se budete o nábytek dobře starat, budete z něj mít užitek a radost po dlouhou dobu. Nečistoty a skvrny odstraňte jemným kartáčem a teplou mýdlovou vodou. Lehátka a křesla vyrobená z odolného polyratanu, můžete také jednoduše postříkat zahradní hadicí. Náš tip: Šedivý povlak na světlém zahradním nábytku je možno odstranit vodou s trochou sody. Plastovým modelům dodá nový lesk autopolitura.