Zahradní nábytek

Zobrazení Mřížka Seznam
Seřadit podle
Zahradní lavice Line
Od: 2 759 Kč
Zahradní hliníkový nábytek 4+1
Od: 6 999 Kč
2 Plážová lehátka 4 polohová s polštářem
Od: 2 549 Kč
Zahradní altán 6x3m alpská salaš
5 099 Kč
Odkládací stolek
Od: 959 Kč
Skládací pavilon Linosa 3x3 m
Od: 1 909 Kč
4 Zahradní židle s podhlavníkem
3 074 Kč
Zahradní sestava Faro
Od: 10 044 Kč
Lehátko Aurelie hliníkové, 6násobně nastavitelné
Od: 1 669 Kč
Zahradní altán 9x3m alpská salaš
5 659 Kč
Party stolek QUATTRO skládací s otvorem na slunečník
3 509 Kč
Pavilon Vivara 6x3m s 5 bočními stěnami
Od: 2 419 Kč

Krásný zahradní nábytek nejen na zahradu

Díky modernímu zahradnímu nábytku si můžete i venku v zeleni vytvořit pohodlný obývák. Časy, kdy se pro pobyt na balkoně, terase nebo zahradě používal starý, vyhozený nábytek, jsou již naštěstí pryč. Dnes se nábytek určený speciálně pro venkovní prostory vyrábí z kvalitních materiálů jako například hliníku, dřeva nebo výpletu z různých materiálů. Díky variabilnímu použití a pestré nabídce nabízí venkovní nábytek spolu s pohodlnými textilními doplňky nejen komfort při sezení, ale je také nepřehlédnutelným designovým prvkem, který vizuálně doplňuje zeleň a přírodní prvky Vaší zahrady nebo terasy. V našem internetovém obchodě najdete např. zahradní lavice, zahradní židle, pivní sety, plážová lehátka apod. Nabízíme také útulné houpací sítě a elegantní zahradní altány.

Jak poznat ten správný zahradní nábytek

Zahradní nábytek by měl být pevný a stabilní a měl by být přizpůsoben venkovnímu prostředí, odolný proti výkyvům počasí, jako jsou jako je déšť, vítr a silné sluneční světlo. Před koupí nových židlí nebo stolů byste měli především pečlivě přeměřit prostor na terase nebo na balkoně. Dále se již můžete nechat vést svým vkusem, nabídka je dostatečně široká. Máte raději strohý moderní styl nebo dáváte přednost romantickému, rustikálnímu prostředí? Potřebujete pouze doplnit stávající nábytek jednotlivými kusy? Vybere si každý. Náš tip: Nejpraktičtější je skládací zahradní nábytek, který můžete na zimu snadno uložit v garáži nebo ve sklepě. Další možností je pak zakrytí nábytku velkou ochrannou plachtou.

Správná údržba zahradního nábytku

Pokud se budete o nábytek dobře starat, budete z něj mít užitek a radost po dlouhou dobu. Nečistoty a skvrny odstraňte jemným kartáčem a teplou mýdlovou vodou. Lehátka a křesla vyrobená z odolného polyratanu, můžete také jednoduše postříkat zahradní hadicí. Náš tip: Šedivý povlak na světlém zahradním nábytku je možno odstranit vodou s trochou sody. Plastovým modelům dodá nový lesk autopolitura.