Kulturistika

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 1 789 Kč
  UVP 7 039 Kč
  (87)
 2. 2 054 Kč
  UVP 2 929 Kč
  (80)
 3. 1 344 Kč
  UVP
  (97)
 4. 1 754 Kč
  UVP 3 519 Kč
  (67)
 5. 1 659 Kč
  UVP 2 169 Kč
  (72)

Kupte si kvalitní vybavení pro domácí posilování online

Široký hrudník, kulatá ramena a pevné břišní svalstvo - svalnaté tělo je stále cílem mnoha amatérských sportovců. Je samozřejmé, že pro vybudování velkých a pevných svalů je zapotřebí síla a vytrvalost. Ať už jste rekreační sportovci nebo ambiciózní kulturisté, TecTake má vše, co potřebujete k vybudování svalů.

Kvalitní vybavení je klíčové pro úspěšný domácí trénink. Se stabilní posilovací lavicí nebo posilovací věží bude vaše cvičení mnohem efektivnější, protože posilovací lavice jsou základním vybavením pro většinu cviků. Posilovací věže jsou skutečnými multifunkčními stroji a nabízejí maximální funkčnost s minimálními požadavky na prostor díky integrovaným zařízením, jako je víceúrovňová lavička, posilovací lavice na břicho a záda, sedací lavice nebo trenažéry na nohy.

Multifunkční posilovací stroje jsou vybaveny masivním stojanem na činku a odkládacím stojanem na závaží. S naším vybavením nejsou ani těžké cviky jako jsou mrtvé tahy nebo dřepy v domácím prostředí problém. Další volbou jsou posilovací lavice na biceps, stojany na závaží činek nebo eliptické trenažéry, které jsou také k dispozici samostatně. Ale na co používat dobrá zařízení bez kvalitních činek? Kulturisté a siloví sportovci mohou plně využít TecTake a těžit ze širokého výběru činek a posilovacích tyčí. Se speciálními tyčemi pro činky, jako je např. nakládácí činka, je rozšířena úroveň cvičení, které je možné spojit na multifunkční posilovací lavici.

Břišní trenažér, posilovací lavice s robustní stojanem na závaží a multifunkční věž se zadním trenažérem vytváří opravdovou posilovnu v nejmenším prostoru. Díky své nízké cenně, vám zřízení domácí posilovny z dlouhodobého hlediska zpříjemní, ale také ušetří vaše peníze a čas, než návštěvy posilovny.