Kulturistika

Zobrazení Mřížka Seznam
Seřadit podle
Posilovací lavice břišní
1 144 Kč
Posilovací lavice na biceps
2 404 Kč
Činková tyč tvarovaná
1 020 Kč
Nastavitelná posilovací lavice
1 889 Kč
Nakládací činka
1 825 Kč
Šikmá lavice posilovací nastavitelná
1 839 Kč
Činka - sada
1 500 Kč
Multifunkční posilovací lavice skládací
1 570 Kč
2 Činky chromované
Od: 1 665 Kč
Stojan na činky k posilovací lavici
1 744 Kč
Činka chromovaná
Od: 1 589 Kč
Stojan na závaží činek
1 519 Kč

Produkty 1-12 z 30

na stránce

Kupte si kvalitní vybavení pro domácí posilování online

Široký hrudník, kulatá ramena a pevné břišní svalstvo - svalnaté tělo je stále cílem mnoha amatérských sportovců. Je samozřejmé, že pro vybudování velkých a pevných svalů je zapotřebí síla a vytrvalost. Ať už jste rekreační sportovci nebo ambiciózní kulturisté, TecTake má vše, co potřebujete k vybudování svalů.

Kvalitní vybavení je klíčové pro úspěšný domácí trénink. Se stabilní posilovací lavicí nebo posilovací věží bude vaše cvičení mnohem efektivnější, protože posilovací lavice jsou základním vybavením pro většinu cviků. Posilovací věže jsou skutečnými multifunkčními stroji a nabízejí maximální funkčnost s minimálními požadavky na prostor díky integrovaným zařízením, jako je víceúrovňová lavička, posilovací lavice na břicho a záda, sedací lavice nebo trenažéry na nohy.

Multifunkční posilovací stroje jsou vybaveny masivním stojanem na činku a odkládacím stojanem na závaží. S naším vybavením nejsou ani těžké cviky jako jsou mrtvé tahy nebo dřepy v domácím prostředí problém. Další volbou jsou posilovací lavice na biceps, stojany na závaží činek nebo eliptické trenažéry, které jsou také k dispozici samostatně. Ale na co používat dobrá zařízení bez kvalitních činek? Kulturisté a siloví sportovci mohou plně využít TecTake a těžit ze širokého výběru činek a posilovacích tyčí. Se speciálními tyčemi pro činky, jako je např. nakládácí činka, je rozšířena úroveň cvičení, které je možné spojit na multifunkční posilovací lavici.

Břišní trenažér, posilovací lavice s robustní stojanem na závaží a multifunkční věž se zadním trenažérem vytváří opravdovou posilovnu v nejmenším prostoru. Díky své nízké cenně, vám zřízení domácí posilovny z dlouhodobého hlediska zpříjemní, ale také ušetří vaše peníze a čas, než návštěvy posilovny.