Zahradní ratanové sedací soupravy

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 14 799 Kč
  UVP
  (88)
 2. 6 599 Kč
  UVP 12 739 Kč
  (86)
 3. 6 189 Kč
  UVP 16 259 Kč
  (89)
 4. 10 689 Kč
  UVP 24 389 Kč
  (82)
 5. 13 299 Kč
  UVP
  (85)

Zahradní ratanové sedací soupravy: Změňte terasu na venkovní obývací pokoj

Stylový obývací pokoj s elegantní sedací soupravou, na které si odpočinou hosté i celá rodina. Pohovky, křesla, židle, taburety a stoly jsou vyrobeny z odolného polyratanu a jsou opatřeny polstry a polštáři vhodnými pro venkovní prostředí, které bez úhony snesou i krátkou přeháňku. Promyšlený a elegantní design a pohodlné vybavení jsou zárukou útulného prostředí s charakterem luxusního salónu. Vaši hosté se zde budou cítit jako doma, ať už se staví odpoledne po práci na kafe, večer na sklenku vína nebo o víkendu na grilovací párty s velkou společností.

Co byste měli zvážit při nákupu ratanové sestavy

Vysoce kvalitní ratanové sedací soupravy jsou robustní a precizně zpracované. Na terase nepřekážejí a přece poskytují spoustu místa pro vás a vaši rodinu. Pokud máte častější návštěvy, měli byste svůj zahradní salonek rozšířit o další polyratanové židle a křesla – každý tak najde své místo k sezení. Náš tip: Posezení na venkovní ratanové sestavě je obzvláště příjemné, pokud jí vyhradíte pěkné místo s dostatkem prostoru kolem. Pokud na sestavu dopadají přímé sluneční paprsky, měli byste si pořídit také markýzu nebo slunečník.

Vyplétaný nábytek z pevného polyratanu

Na rozdíl od zahradního nábytku vyrobeného z přírodního ratanu, jsou sestavy vyrobené z polyratanu extrémně trvanlivé a odolné proti povětrnostním vlivům: déšť, sníh, mráz a silné UV paprsky nemohou umělý výplet jen tak poškodit. Venkovní pohovky a křesla se snadno čistí, nečistoty můžete snadno spláchnout zahradní hadicí. Ratanové sedací soupravy se svým vzhledem téměř neliší od svých předchůdců z přírodního proutí. Není divu, koneckonců jsou oba typy vyráběny ručně. Polyratan je šetrný k životnímu prostředí a je možno ho plně recyklovat.