Zahradní židle

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 2 359 Kč
  UVP 4 059 Kč
  (95)
 2. 4 209 Kč
  UVP 4 599 Kč
  (90)
 3. 2 944 Kč
  UVP 5 419 Kč
  (92)
 4. 2 639 Kč
  UVP 4 329 Kč
  (93)
 5. 4 669 Kč
  UVP 7 859 Kč
  (83)
 6. 6 819 Kč
  UVP 10 159 Kč
  (90)
 7. 9 129 Kč
  UVP 14 909 Kč
  (0)

Zahradní židle pro odpočinek na čerstvém vzduchu

Znáte větší potěšení než si užívat sluníčka na zahradě nebo balkóně? Ať už si chcete posedět s přáteli, uspořádat grilovací večírek nebo jen strávit několik okamžiků se svou oblíbenou knihou, určitě neodoláte vábení skládacího lehátka, křesla s vysokým opěradlem nebo třeba jen kempinkové skládací židle.

Různé typy zahradních židlí

Na trhu můžete najít zahradní židle v mnoha provedeních a z nejrůznějších kvalitních materiálů. Dřevěné modely působí zajímavě svým přirozeným odstínem a jemnou strukturou. Pro tento účel se obvykle používá dřevo odolné proti povětrnostním vlivům, jako je například teak, eukalyptus nebo dub. Dalším velmi oblíbeným materiálem na výrobu zahradních židlí je hliník, protože výrobky z něj jsou lehké, umožňují bezproblémové přesouvání a manipulaci a velmi snadno se čistí. Nejodolnější jsou modely z plastu – venku mohou zůstat celé léto a nepoškodí je déšť ani a UV záření. Největším hitem jsou v současné době židle, pohovky, lavice a lehátka s polyratanovým výpletem, který imituje elegantní nábytek z přírodního proutí. Pokud potřebujete posezení pro více osob, doporučujme sady dvou, čtyř nebo více židlí, které budou ladit a kolem stolu vytvářet krásně harmonické prostředí.

Jak najít dokonalou zahradní židli

Pokud již máte zahradní stůl, můžete zvolit takovou barvu a materiál židlí, který bude stůl stylově doplňovat. Není ale třeba se bát neobvyklých řešení, jako jsou například výrazně barevné plastové židle kolem bytelného dřevěného stolu. Zajímavou vychytávkou jsou jídelní židle s vysokým opěradlem, které po jídle sklopením snadno přeměníte na pohodlné lehátko. Pro zvýšení komfortu a estetického dojmu můžete sedací zahradní nábytek doplnit textilními sedáky a polštáři.