Kardio

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 1 419 Kč
  UVP 2 169 Kč
  (80)
 2. 4 059 Kč
  UVP 5 090 Kč
  (77)
 3. 4 239 Kč
  UVP 5 819 Kč
  (70)
 4. 6 309 Kč
  UVP 10 029 Kč
  (81)

Kardio zařízení rotoped nebo eliptický trenažér Vám dokonale vynahradí jízdu na kole

Zdravá mysl žije ve zdravém těle. I když to staří Římané věděli, toto téma je stále důležité. Nedostatek fyzické aktivity vede k nekontrolovatelné nadváze. Není divu, že popularita fitness roste a stále více a více lidí se snaží docílit lepší postavy a zdravějšího životního stylu. Nezáleží na tom, zda jste rekreační nebo profesionální sportovec. Na TecTaku naleznete vše od rotopedu, veslovacích trenažerů až po trenažéry paží a nohou.

Pravidelný kardio trénink posiluje kardiovaskulární systém, posiluje svaly a zlepšuje duševní výkon. Kromě toho, domácí tréning je ideální způsob, jak snížit nadváhu v jednom okamžiku. Jak efektivní je kardio stroj, závisí na aktivovaných svalech. Čím více svalů působí během tréninku, tím je cvičení efektivnější. Eliptický trenažér 2v1, rotoped a veslovací trenažér jsou v tomto ohledu opravdovými pekelnými stroji, které zničí nadbytečný tuk. Díky modernímu tréninkovému počítači existuje mnoho možností individuální kontroly své aktivity.

Cyklotrenažéry jsou také ideální volbou pro kardio trénink v pozdní hodinu nebo za špatných povětrnostních podmínek. Použití trenažérů je vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionální sportovce, kteří používají trenažér ke zlepšení své top formy. Vyměnitelné pedály a mnoho možností nastavení dělají z posilovacího kola ideální volbu pro vnitřní trénink.

Dokonce i ti, kteří mají malý prostor pro domácí fitness vybavení, jako je eliptický trenažér 2v1, si nemusí lámat hlavu s nedostkem místa. Po tréninku můžete trenažér jednoduše složit a ušetřit prostor.