Zahradní stoly

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 4 064 Kč
  UVP 6 769 Kč
  (68)
 2. 2 674 Kč
  UVP 5 149 Kč
  (85)
 3. 914 Kč
  UVP 1 619 Kč
  (94)

Ideální zahradní stůl pro balkon, terasu a zahradu

Ve venkovním prostředí je krásný a praktický zahradní stůl nezbytný! Ať už pro snídani, oběd, odpolední kávu nebo k uvolněné večeři, pouze stůl s židlemi zajistí příjemný pobyt. Pokud hledáte pro svůj balkon, terasu nebo zahradu krásný a praktický zahradní stůl, zajistíme Vám v našem internetovém obchodě opravdu velký výběr. Podívejte se na náš sortiment a objevte stůl, který promění vaši zahradu v oázu pohody!

Co by měl nabídnout dobrý zahradní stůl

Materiál je obzvláště důležitý, abyste mohli stůl bezpečně opustit. Vhodné jsou materiály odolné proti povětrnostním vlivům, jako je hliník. Alu je odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje - hliníkový stůl zůstává krásný mnoho let. Kromě toho je takový stůl stabilní, ale ne příliš těžký - pokud ho chcete umístit na jiné místo, je to naprosto snadné.

Zahradní stoly s atraktivním designem

Zahradní stůl by měl být praktický, ale také by měl vypadat dobře. Máme moderní zahradní stoly vyrobené z hliníku nebo oceli ve stříbrné, černé, šedé nebo hnědé. Desky stolu jsou vyrobeny ze dřeva nebo skla. U stolu vyrobeného z hliníku se nemusí deska stolu zakrývat. Bez ubrusu se můžete také obejít, Váš zahradní stůl je vždy dokonalý, ideální pro grilování nebo setkání s celou rodinou. Výškově nastavitelné nohy stolu zajišťují stabilní a bezpečné stání. V našem internetovém obchodě najdete také správné židle, díky nimž se Váš stůl stává kompletní.

Obzvláště zajímavý je zahradní stůl s mozaikovou deskou. Kovový rám a kamenná mozaika vstupují do harmonického spojení. Mimochodem, máme také tuto elegantní zahradní verzi stolu i jako balkonový stůl pro zavěšení na zábradlí. Pro menší balkon bude mít skvělé využití.

Vaše výhody, pokud si v našem obchodě zakoupíte nový zahradní stůl

Nabízíme zahradní nábytek a zahradní stoly ve vysoké kvalitě s moderním designem. Rychlé dodání zajišťuje, že si můžete brzy užít nový venkovní stůl! V Česku dodáváme bez přepravních nákladů!