Kancelářská křesla

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material
 1. 2 429 Kč
  UVP 3 819 Kč
  (87)
 2. 2 809 Kč
  UVP 3 819 Kč
  (86)
 3. 2 739 Kč
  UVP
  (87)
 4. 2 439 Kč
  UVP
  (91)

Reprezentativní kancelářské křeslo: vizuální srdce vaší kanceláře

Ředitelské křeslo je mnohem víc než obyčejná kancelářská židle: je prostornější, pohodlnější a pokryté vysoce kvalitní kůží nebo imitací kůže. Většina manažerských křesel je velkoryse čalouněná a laděná do nadčasové černé nebo hnědé barvy. Kromě kanceláří vedoucích pracovníků a konferenčních místností získávají tyto druhy židlí stále větší oblibu i v domácích pracovních koutcích. Ten, kdo si může vybrat pro sebe židli podle svého vkusu, sáhne vždy po tom nejpohodlnějším modelu.

Jak vybrat židli vhodnou pro vaši postavu

Dlouhé hodiny strávené v kancelářském křesle za psacím stolem nejsou doménou pouze vysokého managementu. Každý, kdo sedí denně více než dvě hodiny, by si měl pořídit židli ergonomicky tvarovanou s možností individuálního nastavení. Výšku sedáku je třeba nastavit tak, aby stehna byla v mírném sklonu směrem ke kolenům. Hloubka sedadla je správně nastavena, pokud je mezi koleny a přední hranou sedadla místo na tři čtyři prsty. Opěradlo s konvexní bederní opěrkou, opěrkou hlavy a loketními opěrkami by mělo jít nastavit podle vaší postavy a stylu práce.

Jak poznat kvalitní kancelářské křeslo

Mechanika zdvihu kancelářské židle by měla odpovídat vaší tělesné hmotnosti a umožňovat tak plynulý přechod mezi polohami. Samozřejmostí je tlusté polstrování a snadno udržovatelný povrch, který zajistí dlouhou životnost křesla. Přední okraj sedáku nesmí být příliš tvrdý, aby nedošlo k vyvíjení nežádoucího tlaku na koleno při usedání. Polstrování ale nesmí být ani příliš měkké.

Extra tip: Pokud při výběru židle zohledníte i výšku pracovního stolu, můžete si být jisti, že jste pro své zdraví a pohodlí udělali maximum.