Polní lůžka

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Polní lůžka: flexibilní lůžka s hliníkovou konstrukcí

Kvalitní polní lůžka jsou praktickým řešením pro ty, kteří rádi cestují, kempují nebo jezdí na návštěvy. Velkou výhodou polního lehátka je hliníková konstrukce, která je lehká a pevná, takže se s ní snadno manipuluje. Jsou navíc odolná proti korozi a vyznačují se dlouhou životností. Samozřejmostí je i bezpečnost a spolehlivost.

Jak rozložit polní lůžko

Nejprve sklopte nohy postele. Potom lehátko postavte na pevný, vodorovný povrch. Nyní roztáhněte nohy lůžka tak, aby bylo lůžko plně nataženo. Následně zatlačte čelo a potom protilehlou část přes úchytku a připevněte ji k rámu. Nakonec zafixujte látku na rámu suchým zipem.

Lehátko pro hosty

Přespávají u vás často hosté? Co dělat, když jsou všechny postele již obsazeny a nafukovací matrace a karimatky prostě nejsou příliš pohodlné? Výborným řešením je kempinkové lůžko, na kterém se díky jeho dostatečné délce pohodlně vyspí i lidé vyššího růstu. Komfort lze dále zvýšit přidáním matrace. Lehátko se také výborně hodí na kempování, díky nízké hmotnosti ho lze velmi snadno rozložit a po použití zase složit a zabalit do kompaktního tvaru do transportní tašky. V době kdy nejste na cestách a ani nemáte návštěvu, lehátko odpočívá ve skříni nebo v komoře – ve složeném stavu zabere velmi málo místa.