O nás

tectake je Váš online obchod, který nabízí potřeby domácí, zahradní, kancelářské, dětské, dílenské, chovatelské, sportovní, kuchyňské a mnoho dalších zajímavých věcí.

 

tectake je mezinárodní a dynamická společnost pro elektronické obchodování se širokým sortimentem týkající se bydlení, domácnosti, volného času a zálib. Praktické pro domácnost, dekorace pro obývací pokoj, vybavení pro dítě, pomocníci do kuchyně: Toto a mnoho dalšího činí rozmanitost vysoce kvalitního sortimentu tectake. Zákazník dostane díky tectake vše z jedné ruky. Ať už se jedná o péči o vozidlo, vybavení pro táboření, nábytek, vybavení pro zahradu či pro grilování nebo příslušenství pro domácí zvířata. Vybavíme naše zákazníky všemi věcmi, které zkvalitňují každodenní život a usnadňují práci.

 

tectake je zárukou spokojenosti zákazníků a spolehlivosti. Nabízíme produkty, které si může dovolit každý- účelové a levné. Abychom našim zákazníkům nabídli nejlepší kvalitu za jejich peníze, neustále pracujeme na optimalizaci našich služeb a kvalitě našich produktů. To je certifikováno pečetí kvality jako je například "Trusted Shops" nebo EHI certifikát. Společnost tectake je zastoupena v mezinárodním měřítku s vlastními internetovými obchody a dodává zákazníkům po celé Evropě.

 

Pokud jsou naši zákazníci spokojeni, tak jsme spokojeni i my. Jsme odhodláni nabízet našim zákazníkům nejlepší poměr kvality a ceny a snažit se, aby vize naší značky překročila hranice země. Z toho důvodu neustále zvyšujeme kvalitu a rozšiřujeme rozmanitost naší nabídky.