O nás

O nás

TecTake je Váš online obchod, který nabízí potřeby domácí, zahradní, kancelářské, dětské, dílenské, chovatelské, sportovní, kuchyňské a mnoho dalších zajímavých věcí.

TecTake s.r.o. je mezinárodní a dynamická společnost pro elektronické obchodování se širokým sortimentem týkající se bydlení, domácnosti, volného času a zálib. Praktické pro domácnost, dekorace pro obývací pokoj, vybavení pro dítě, pomocníci do kuchyně: Toto a mnoho dalšího činí rozmanitost vysoce kvalitního sortimentu TecTake. Zákazník dostane díky TecTake vše z jedné ruky. Ať už se jedná o péči o vozidlo, vybavení pro táboření, nábytek, vybavení pro zahradu či pro grilování nebo příslušenství pro domácí zvířata. Vybavíme naše zákazníky všemi věcmi, které zkvalitňují každodenní život a usnadňují práci.

TecTake je zárukou spokojenosti zákazníků a spolehlivosti. Nabízíme produkty, které si může dovolit každý- účelové a levné. Abychom našim zákazníkům nabídli nejlepší kvalitu za jejich peníze, neustále pracujeme na optimalizaci našich služeb a kvalitě našich produktů. To je certifikováno pečetí kvality jako je například "Trusted Shops" nebo EHI certifikát. Společnost TecTake je zastoupena v mezinárodním měřítku s vlastními internetovými obchody a dodává zákazníkům po celé Evropě.

Pokud jsou naši zákazníci spokojeni, tak jsme spokojeni i my. Jsme odhodláni nabízet našim zákazníkům nejlepší poměr kvality a ceny a snažit se, aby vize naší značky překročila hranice země. Z toho důvodu neustále zvyšujeme kvalitu a rozšiřujeme rozmanitost naší nabídky.

© tectake   |   Všechny ceny zahrnují DPH, doprava zdarma.

Dodací a přepravní náklady na území České republiky:

- Do České republiky je doprava zdarma!
- Vlastní převzetí zboží kupujícím není možné.

Dodací lhůta je:

- V rámci České republiky: 2-4 pracovní dny (od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků)
- Pokud jste platili převodem nebo poštovní poukázkou, expedice zboží může mít prodlení 1-2 dny.
- Při zpoždění dodávky, např. pokud produkt není momentálně na skladě, Vás budeme obratem informovat.

Přeprava zboží v den objednávky je možná:

- Při příchozí platbě do 09:00 (od pondělí do pátku, svátky vyloučeny),
- Pokud vyberete způsob okamžité platby (PayPal, PayU, kreditní kartu, online převod),
- V případě dostupnosti zboží (vyloučeno je zboží, které není skladem; produkty s datem dodání a předprodeje).

Veškeré ceny na této stránce zahrnují DPH.
Uvedené dodací lhůty platí pouze pro zboží, které je zobrazeno v online obchodu.