Zahradní ratanová lehátka

Sort by
Cena
Kategorie
Color
Material

Vychutnejte si slunce - na kvalitním zahradním ratanovém lehátku

Zahradní nábytek vyrobený z polyratanu má neustále rostoucí popularitu. Není divu, zahradní lehátka vyrobená z umělého ratanu jsou velmi pevná a odolná - déšť, vítr a intenzivní sluneční světlo jim nemohou uškodit. Kromě toho zapůsobí relaxační lehátko svým stylovým designem a obzvláště pohodlným charakterem. Díky vhodným venkovním polštářům poskytují ratanová lehátka spoustu pohodlí a vyzývají vás k relaxaci na zahradě nebo na terase.

Co potřebujete vědět o polyratanu

Naše ratanová zahradní lehátka jsou vyrobena z moderního polyratanu. Jedná se o výplet odolný proti povětrnostním vlivům vyrobený z polyetylenu na základě postupů výroby z přírodního ratanu. Ratanová plážová lehátka najdete s výpletem o plochém a kulatém průřezu, což určuje vzhled a pohodlí lehátka. Stejně jako lehátka z přírodního ratanu, jsou tato moderní lehátka vyplétána ručně a tak jsou vizuálně téměř nerozlišitelná. Vybere si každý.

Výhody ratanových lehátek

S ratanovým lehátkem přeměníte terasu na plnohodnotnou venkovní místnost. Vysoce kvalitní syntetický pletený materiál je odolný vůči UV záření, dešti, sněhu a dokonce i mrazu. Vzhledem k tomu, že umělá vlákna neabsorbují žádnou vlhkost, dešťové kapky jednoduše odtečou, což přispívá k velké trvanlivosti lehátek. Jsou také snadno čistitelná a lze je snadno opláchnout zahradní hadicí. Další výhodou je příspěvek k ochraně životního prostředí: polyratan je zcela recyklovatelný.