Jídelní sety

Zobrazení Mřížka Seznam
Seřadit podle
2 lavičky Fairfield
Od: 1 889 Kč
8 Houpací židle, umělá kůže
Od: 8 449 Kč
8 Jídelní židle, ozdobné kamínky
Od: 5 319 Kč
8 Jídelní židle, syntetická kůže
Od: 5 159 Kč
8x Židle Marilyn lněný vzhled
Od: 19 119 Kč
6x Židle Marilyn lněný vzhled
Od: 14 399 Kč
4x Židle Marilyn lněný vzhled
Od: 9 649 Kč
2x Židle Marilyn lněný vzhled
Od: 4 839 Kč
8 Židle Marilyn Stoff
Od: 15 389 Kč
6 Židle Marilyn Stoff
Od: 11 599 Kč
4 Židle Marilyn Stoff
Od: 7 789 Kč
2 Židle Marilyn Stoff
Od: 3 899 Kč

Jídelní sety pro rodinné i společenské příležitosti

Také je pro vás jedním z největších potěšení posedět si ve společnosti rodiny nebo přátel? Abyste si mohli v pohodlí popovídat, potřebujete opravdu dobré židle. Nejlepší je sada více židlí, která doplní styl vaší kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje.

Modely jídelních židlí

Základem jídelních židlí je zpravidla pevný dřevěný nebo kovový rám. Čalouněné židle mají na rámu měkké polstrování pokryté barevnými textiliemi nebo kůží. Dále jsou k dispozici kuchyňské židle s ratanovým výpletem, které se vyznačují jednoduchou údržbou a snadným čištěním. Příspěvkem k maximálnímu pohodlí jsou pak područky a extra vysoká opěradla.

Pravá židle pro váš jídelní stůl

Kožené židle se dobře hodí k moderním jídelním stolům se skleněnou deskou, zatímco barevné plastové kuchyňské židle vypadají krásně u jednoduchých dřevěných stolů. Milovníkům rustikálního venkovního stylu jsou potom určeny židle z přírodního ratanu. Při výběru nábytku mějte na paměti, že každá osoba, která sedí u jídelního stolu, by měla mít prostor o šířce a hloubce 60 centimetrů. Ideální výška sedáku je 45 centimetrů, jakákoliv područka by se měla vejít pod stůl. Náš tip: Pokud si nejste jisti s výběrem jídelní židle, vyberte si výškově nastavitelný model, který lze snadno přizpůsobit výšce stolu. Je také dobré mít doma pár židlí navíc, pro případ větší oslavy nebo mimořádné návštěvy.