Skip to Store Area:

Zahradní ratanový nábytek


Nejlepší nabídky

 

Infrapanely a zářiče

 

Držáky na TV

 

Škrabadla pro kočky

infrapanely a zářiče

již za 3990,- Kč*

Infratopení je obzvlášť vhodné pro vetší místnosti s vysokými stropy jako jsou např. kanceláře nebo haly. Vhodné jsou také pro odvlhčování místností a staveb.

 

Držáky na TV

již za 340,- Kč*

S originálním držákem od firmy TecTake získáte nejen bezpečný způsob, jak upevnit vaši televizi ke zdi, ale také designový doplněk do vašeho obýváku.


Škrabadla pro kočky

již za 1190,- Kč*

Naše škrabadla se vyznačují kvalitním zpracováním a špičkovým vzhledem. Vaše kočka vám bude vděčná. Vyberte si z široké nabídky modelů.

>> k nabídce
 
>> k nabídce
 
>> k nabídce

 

 

Kancelářské židle

 

Krbové příslušenství

 

Autosedačky

Kancelářské židle

již za 1290,- Kč*

S čalouněním o výšce 12 cm umožňují naše kancelářské židle a křesla pohodlné sezení i po delší dobu. Opěradla a opěrky jsou přizpůsobené ergonomickým po- žadavkům lidského těla a tedy zajišťují zdravé sezení.

 

Krbové příslušenství

již za 270,- Kč*

Pro chladná roční období nabízíme sadu praktických doplňků k vašemu krbu, jako je např. krbové nářadí, vozítka a bezpečnostní zábrana kolem krbu. Ušlechtilý design a kvalitní zpracování je u těchto doplňků samozřejmost.

 

Autosedačky

již za 1390,- Kč*

Autosedačky od firmy TecTake jsou certifikované a schválené podle normy ECE R 44/04. Díky plynule nastavitelné opěrky hlavy a opěradla nabízí náš model vysokou bezpečnost a komfort.

>> k nabídce
 
>> k nabídce
 
>> k nabídce

 

 

 

 

 

 

  Dny Dopravy Zdarma

* všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.